Çağrı Merkezi / (0262) 754 89 34

Bize Yazın / arasmetal@arasmetal.com.tr

Hakkımızda

Anasayfa / Hakkımızda
Sevdiklerinizle Paylaşın


Aras Metal 1995 yılında İstanbul / Kartal'da Ali Rıza ve Özcan ARAZ kardeşler tarafından kurulmuştur. Her geçen gün büyüyen portföyü ile bugün Türkiye'nin önde gelen çelik çekme boru ve sac tedarikçisi olma yolunda ilerlemektedir. 2006 yılından itibaren ithalata başlamasıyla birlikte toptan satış hizmeti de vermeye başlamıştır. Günümüzde perakende satışlarına Kocaeli / Gebze Hasköy'deki tesisinde ve toptan satışlarına Kocaeli / Dilovası O.S.B. 4'üncü kısımdaki tesisinde devam etmektedir.


Perakende satış tesisinde; çelik çekme boru kesiminin yanı sıra CNC Oxy-Plazma ile sac kesimi de yaparak siz değerli müşterilerine hizmet sunmaktadır. Ürünlerinin tamamı ithal olduğundan, ürünlerindeki ebat çeşitliliği sayesinde; Aras Metal bölgenin en çok tercih edilen firmalarındandır.


Aras Metal perakende satışta olduğu gibi toptan satışta da müşteri memnuniyetini ön planda tutarak; siz müşterilerine tamamı ithal ve sertifikalı EN, DIN, ASTM, GOST, API, GB normlarındaki çelik çekme boru, dikişsiz boru ve sac ürünleri ile hızlı teslimat ve istikrarlı fiyat politikası ile hizmet sunmaktadır.


Aradığınız şey hizmette kalite, üründe çeşitlilik ve fiyatta uygunluk ise doğru adrestesiniz.


Copyright © 2019. Her Hakkı Saklıdır.


Yükleniyor...