1995 yılında Ali Rıza ve Özcan Araz kardeşler tarafından kurulmuş olan Aras Metal, demir çelik piyasasına dikişsiz çelik çekme boru ve sac ürünlerindeki ebat çeşitliliği ve geniş müşteri portföyü ile size daha iyi hizmet verebilmek adına, her geçen gün kendini geliştirmeye devam ederek hizmet vermektedir.

Kuruluşunun ilk yıllarında; sadece perakende pazarında müşterilerine hizmet vermekte iken, 2006 yılında ithalat ve ihracata da adım atarak toptan satış pazarına girmiştir.

2008 yılından itibaren bünyesini toptan ve perakende olarak ikiye ayırmıştır. Perakende satışta izlediği güvenilir, dürüst ve istikrarlı politikaya ilaveten, ürünlerindeki ebat çeşitliliği sonucu müşterilerini daima memnun eden Aras Metal, Gebze Hasköy Dökümcüler Sanayi Sitesi’nde 1500 m² kapalı alanı ile perakende, Dilovası OSB 4'üncü kısımda ise 5000 m² kapalı alanı ile toptan satış hizmeti vermektedir.

Ayrıca perakende satışlarında; çelik çekme boru ürünleri dışında CNC Oxy-Plazma kesimi ile siz değerli müşterilerine sac kesim hizmeti de sunmaktadır. Ürünlerinin tamamı ithal olduğundan, sac ebatlarında ki çeşitliliği sayesinde; Aras Metal sac piyasasında da bölgenin en çok tercih edilen firmasıdır.

Aras Metal perakende satışta olduğu gibi toptan satışta da müşteri memnuniyetini ön planda tutarak; siz müşterilerine tamamı ithal ve sertifikalı EN, DIN, ASTM , GOST, API , GB normlarındaki çelik çekme boru ve sac ürünleri ile hızlı teslimat ve istikrarlı fiyat politikası ile hizmet sunmaktadır.

Aradığınız şey hizmette kalite, üründe çeşitlilik ve fiyatta uygunluk ise doğru adrestesiniz.

            Size hizmet vermek Aras Metal ailesi için bir ayrıcalık.